Zakupy na terenie Niemiec
Sprzedaż na terenie Niemiec

Koszty naszej obsługi to prowizja wynosząca max. 15 %, naliczana od wartości każdego zakupionego dla Państwa towaru w/g poniższej tabeli, minimum jednak 35,- Euro.

Koszt transportu do Polski wynosi 25,- Euro za przesłki do 30 kg. plus koszty dostarczenia towaru od sprzedawcy do naszego oddziału w Amelsen.

Termin dostarczenia przesyłyki do Polski to z reguły od 3 do 7 dni licząc od dnia wysłania. Wysyłki są realizowana natychmiast po wpływie należności na nasze konto.

Obsługę naszego transportu zapewnią niemieckie firmy Hermes, DPD i GLS z możliwością monitoringu wysłki.

Płatności są dokonywane z góry po zakończeniu tranzakcji na koto w Polsce z przelicznikiem Euro o jedą dziesiątą wyżej niz w/g kursu sprzedaży waluty Banku MILENIUM.

Koszty naszej obsługi handlowej na terenie Niemiec to prowizja wynosząca max. 15 %, naliczana od wartości sprzedanego dla Państwa towaru w/g poniższej tabeli. Koszt transportu i metoda dostawy do naszej filiali w Dassel / Niemcy nalezy do zleceniodawcy.

Fakturowanie miedzyfirmowe tylko z nipem europejskim bez naliczania podatku obrotowego (VAT).

Rozliczenia płatności mogą być dokonywane po zakończeniu tranzakcji na koto w Polsce z przelicznikiem Euro w/g kursu sprzedaży waluty Banku MILENIUM.

Zakup lub sprzedaż w euro

1,99 - 999

1.000 - 4.999

5.000 - 19.999

20.000 i więcej
Zysk z pośrednictwa dla zleceniodawcy w %

85 %

87 %

90 %

95 %

Ostatnia Aktualizacja: wtorek, 10 stycznia 2017

Copyright (c) 2005 - 2017 by AUCTIONPROFI.commerce - Wszelkie prawa zastrzeżone.